| Anonimailiunestepeionut a întrebat:

Sunt Andreea si as vrea sa ma ajutati cu ceva. Am si eu un prieten si am facut-o cu el de mai multe ori, dar nu mi-a curs sange. De unde stiu daca mai sunt virgina sau nu? De fiecare data cand o fac acum cu el ma doare putin. P. S.: penisul lui este cam mic. Ajutati-ma va rooooog puppy dog eyes.

7 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. 1. Care nu a avut niciodată relații sexuale! Virgina nu mai esti in nici un caz, iar cu sangele, nu tuturor fetelor le curge! Te pup :*

| doc69 a răspuns:

Himen elastic...se va rupe la un moment dat poate de aceea te doare.si ce intelegi prin penis mic? ca nu trebuie sa il aiba nu stiu cat ca sa iti rupa himenul care e la intrarea in vagin

| Jozefina a răspuns:

Ei draguta sigur ca numai esti virgina.Te mai doare ca la tine acolo inca e stins, dar dupa o vreme va fi ok.

| Alyceee a răspuns:

Mai, virgina nu mai esti din moment ce ai facut-o. Ce intrebare e asta? happy

| ValyCoolBoy a răspuns:

laughing)rolling on the floor)) Sigur nu mai esti virgina... E amuzanta partea cu P.S.laughing Ce laude ai pentru el...laughing)

| LolitaLempicka a răspuns:

Poate himenul tau e mai elastic de aceea nu s-a rupt si nici nu ti-a curs sange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la dezvirginare nu este obligatorie sangerarea, eu zic sa luati o pauza pentru ca himenul sa se acomodeze si dupa nu ar trebui sa mai ai dureri.
Lungimea penisului nu conteaza daca stie cum sa il foloseascahappy.