| Bris a întrebat:

Cum ajungi expert TPU?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Criteriile dupa care se stabileste cine devine Expert sunt:
Sa ai in total minim 500 de raspunsuri cu un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%, adica trebuie sa ai minim un raspuns castigator din 10 raspunsuri postate si minimum doua luni de la inscriere.
Sa oferi in mod consecvent, informatie care sa fie de folos celorlalti( conteaza atat calitatea cat si cantitatea raspunsurilor date ) - raspunsurile cu caracter conversational, trivial sau zeflemitor nu se iau in considerare.
Sa nu jignesti alti utilizatori, sa respecti politica TPU.ro.
Deci, cand administratorii vor hotara, ca a venit momentul potrivit, atunci vei deveni Expert. Ei au ultimul cuvant.
Mai multe vei afla pe http://www. TPU.ro/blog/? p=134&cpage=1#comment-8658

| Bris explică (pentru evenso):

Deci..nu voi ajunge niciodata expert TPUlaughing)...mersi mult pentru raspuns.

| evenso a răspuns (pentru Bris):

Cu placere.
Daca doresti ceva cu adevarat poti, este?
Dar se pare ca tu nu vrei sa ajungi expert laughing