| aicinuehi5 a întrebat:

Cum arata barbatul ideal?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| Hellene08 a răspuns:

Pentru mine barbatul ideal arata asa: Sa ma iubeasca,sa fie sincer,respectos,inteligent,sa fie glumet,sa ma simt in siguranta cu el, sa stie sa se poarte cu mine, sa fie si frumusel, matur si copilaros, sa fie intelegator

| Shatteredx a răspuns:

Inalt, musculos, creier de gibon si cu multi bani. Eventual si un tatuaj cu o ancora pe brat, ca am vazut ca se poarta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa caut o poza de-a mea si iti arat.

| Purgatoriu a răspuns:

Http://weheartit.com/entry/25692778
I know. I will never meet him...:(

| Diia94 a răspuns:

Exista? Unde?

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Brunet, ochi caprui sau nergi, amuzant, copilaros, inteligent, zambet coplesitor, inaltimea nu conteaza, interesant, sa aiba verzisori laughing...
Si in rest sa fie simpatic, dulce, sa nu fie un romantic din ala' prea prea, sa stie sa gateasca, cam asa in mare, micile detalii nu conteazawinking

| marinela_8529 a răspuns:

Încă nu există!winking

| justme4good22 a răspuns:

Ce nume interesant ai Aici Nu e Hi 5 l-ai pus degeaba?