| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi daca parintii v-ar obliga sa va culcati la ora 22 pe timpul scolii? :-(((

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Perfect.M-as trezi odihnita dimineata ca am ore de dimineata de la 8 si trebuie sa ma trezesc la 6 jumate, am prima ora psihologia 2 zile la rand cu o scorpie afurisita tongue

| floripufi a răspuns:

Este scoala.Este normal fata de alti parinti care isi pun copii sa se culce de la ora 20-21 seare.Nu iti face griji.Parintii tai sunt destul de buni. Daca nu erau buni puteau sa te puna sa te culci de la ora 21.

Răspuns utilizator avertizat