| Ryder794 a întrebat:

Cum ar trebui sa arate din punct de vedere fizic baiatul ideal (greutate, inaltime, culoarea ochilor...)?

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Mai înalt ca mine, nu foarte slab, să aibă abdomenul fain, să aibă 2 ochi, 2 picioare, 2 mâini, un nas, chestii de genul, mai abstracte puţin.
Cineva care se potriveşte pe aici?

| aXy99 a răspuns:

Asta tine de subiectivitate. Pentru fiecare persoana este diferit.

| alexandrualind a răspuns:

Scund,alb,slabut si culoarea ochiilor albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scund,negru,gras şi cu bube.

| FataȘarpe a răspuns:

Hmmm... Par rebel, mai lung, barba (da, ador baietii cu barba dar scurta). Ochi verzi sau negrii, +1.75m(nu imi place cand sunt mai inalta ca baietii laughing ), 70 kg. idk laughing. Sa nu fie cocalar, sa ii placa negrul, culorile inchise, sa aiba aceeasi opinie asupra umanitatii, sa ma inteleaga, sa nu fie tipul ala de roman traditional, sa asculte rock, muzica clasica, jezz... Hmm sa fie sportiv, sa nu ma urasca. Sa inoate sa putem face intrecere, sa stie sa lupte, sa poata sa loveasca o fata, sa nu fie rasist sau sexist.

Asta pentru mine. Pentru toate fetele e diferit. Asta e unul din putinele lucruri pe care nu le urasc la oameni. faptul ca exista o varietate asa mare de personalitati.