| Anutza_9378 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie iubitu/iubita ta? nu doar fizic...descrieti:d

Răspuns Câştigător
| elLi a răspuns:

Pentru mine ar trebui sa arate cat de cat bine pentru ca si asta conteaza la un baiat, apoi sa fie glumet si comunicativ, sa am ce sa vb cu el si sa ma simt bine in preajma lui.Important este sa fie sincer si fidelbig grin.Sa nu ma streseze foarte mult cu telefoane, dar nici sa nu uite de mine.Si sa fie putin gelos pentru ca asta mi-ar arata ca tine la mine:*