| Culturism69 a întrebat:

Cum ar trebui sa ies la suprafata intr-o piscina?
Daca imi dai raspunsuri gen : "sa inoti", ok, Cum inot?!

Răspuns Câştigător
| ITvladutu a răspuns:

Presupun ca stii, la inot sunt 4 stiluri mari si late: craul, bras, spate si fluture. De obicei, ca sa iesi la suprafata dai din picoare craul si tii mainile inainte, daca le tii in jos, te ingreunezi. Bras e mai greu, fluture, n-ai cum si spate, stii raspunsul. Bafta!

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

N-ar trebui sa incerci asta bazandu-te doar pe niste raspunsuri de pe tpu...la teorie toti suntem buni, dar e mai greu cu practica plus ca e ceva natural, vine de la sine si reusesti doar experimentand la apa mica, desigur...

| ITvladutu a răspuns (pentru EmaEmax):

FAc de la 5 ani (acum am 14) deci stiu teorie si practica. Ai si tu dreptate ca se exerseaza la apa mica, dar putin peste cap sa fie.