| alexutza2000 a întrebat:

Cum arata iubita/iubitul langa care ati vrea sa ramaneti toata viata? ( fizic si moral ) dau funda!

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Sa fie roscata cu parul lung, inalta, ochi albastri, glumeata, desteapta, nebunatica, sincera, sa ma iubeasca, si sa nu incerce sa ma schimbe.Dar pefectiunea nu exista.

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sa fie actualul meu iubit, cu care ma inteleg foarte bine si cu care am o relatie superba. Adica bun la suflet, generos, sincer, romantic, glumet, putin mai inalt dcat mic, brunet, ochi verzi si de ce nu, foarte sexy. happy

Multa bafta!

| Patrăţel a răspuns:

Nu sunt atat de superficiala incat sa caut perfectiunea.Pentru mine este important sa fie EL.Nu vreau sa se dea cine stie ce ''baietas de cartier'' sau mare ''mafiot'', intelegi ce vreau sa spun. ^^ Daca este el insusi, o sa ma indragostesc de el fara dar sau poate, desigur daca ne potrivim.Nu vreau sa para altcineva,fiindca o sa il cunosc daca o sa fim impreuna.
Moral,fiindca pentru mine conteaza mai mult,as vrea sa fie deschis,sa nu ma acuze fara sa ii explic,sa ma faca sa zambesc de cate ori are ocazia/ sa fie acolo pentru mine,cu cat poate, si nu in cele din urma sa ma iubeasca. Vreau genul de baiat cu care sa pot sa ies pe strada si sa nu ii pese ca poate nu m-am aranjat in cel mai mic detaliu, sau ca ma apuca rasul.
Fizic: brunet/saten, ochii caprui/verzi, si clar mai inalt putin decat mine big grin!

| alexutza2000 explică (pentru Patrăţel):

Si raspunsul ta mi-a placut foarte mult dar nu stiu de ce a lui alabalaportocala m-a impresionat mai tare. dar si tu ai dreptate

| Raawr a răspuns:

Bun, înțelegător, care să mă sfătuiască, să mă certe doar dacă fac aceea greșeală de mai multe ori, frumos. oleaca din toate.