| Andradadadada a întrebat:

Buna sunt studenta anul I si mi-am scos scutire la educatie fizica, eu avand o problema de sanatate... dar oare mai pot fi integralista fara cele 2 credite care nu le mai primesc? care stit va rog sa imi raspundeti happy

3 răspunsuri:
| BuburuzaAnca a răspuns:

Educatia fizica figureaza ca facultativ cu toate ca practic este obligatorie. Dar nu are legatura. Atata timp cat ai dus scutire, trebuie sa te prezinti doar pentru nota. Eu cel putin asa faceam. Am avut scutire din generala de la ed fizica, inclusiv la facultate. Deci da o sa fii integralista.

| Andradadadada explică (pentru BuburuzaAnca):

Asta cu "trebuia sa te prezinti doar pentru nota" nu o stiam happy si profu zicea k daca am scutire nu am ce cauta la el la ore :laughing)

| taxy2heaven a răspuns:

Nu patesti nimic de la sport mai ales ca ai si scutire oricum nu are treaba cu sportul.