| Kiki20098 a întrebat:

Cum arata un baiat frumos pentru voi?
Dar o fata?

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

O fată frumoasă, pentru mine, e în primul rând naturală și finuță. De acolo frumusețea poate lua mai multe nuanțe.

| danay72 a răspuns:

Frumusețea este o chestiune subiectiva pentru ca fiecăruia ne plac lucrurile în mod diferit. Ideea e ca toți oamenii sunt frumoși, dar ceea ce-l mai important este frumusețea interioara.

| Lina1993 a răspuns:

O fata frumoasa e in primul rand o fata care se ingrijeste si se imbraca cu bun gust. Fetele frumoase mi se par cele cu pometii inalti si buzele groase dar de regula, cele frumoase mi se par cele care ies din tipar, care nu sunt "comune" si ies in evidenta prin imaginea lor. Un exemplu de fata frumoasa ar fi Ruby Rose. Un barbat frumos (in cazul meu) este inalt si are parul lung laughing. Un barbat foarte fain la fizic mi se pare Johny Depp.

| Camuflaj2017x a răspuns:

O fata frumoasa nu arata ca tine laughing)

| Kiki20098 explică (pentru Camuflaj2017x):

Esti prost daca spui asta

| Kiki20098 explică (pentru Camuflaj2017x):

In fine.dar un baiat cum arata pentru tine..sigur un baiat frumos nu arata ca tine

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru Kiki20098):

Vad ca te-am atins unde te doarelaughing

| Kiki20098 explică (pentru Camuflaj2017x):

Desigur

| Kiki20098 explică (pentru Camuflaj2017x):

Stii ceva..pana la urma de unde sa stiu eu daca esti frumos sau urat ..eu ma stiu pe mine atata ca-s frumoasa tongue

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru Kiki20098):

Frumoasa si narcisista da happy

| Kiki20098 explică (pentru Camuflaj2017x):

Ba nu nu-s narcisista, eu spun adevarul!

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru Kiki20098):

Cum poti sa negi ca nu esti narcisista cand doar tu te vezi frumoasa, complimentul ti-l face altcineva nu tu.