| MaryM a întrebat:

Cum as putea sa atrag norocul?

6 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Gandurile pozitive atrag lucruri pozitive, deci gandeste pozitiv.

| Zole a răspuns:

Calca in ****

| jordan_6666 a răspuns:

Fii atent...pui o cutie goale cu parte deshisa in jos. sprijinita de un bat la un unghi de 90grade.pui in cutie berre(norocu trage la bere)si astepti...o sa il prinzi sigur acum zi-mi te rog cati ani aihappy?

| AlexandruGabriel a răspuns:

Norocul ti-l faci cu mana ta. Gandeste un picwinking.

| MeMyself a răspuns:

Norocul se face nu se atragehee hee! Dar daca esti o persoana mai superstitioasa poti incerca metoda "Feng Shui"big grin! Poate functioneaza!wave

| LonlyWolf a răspuns:

Poarta o frunza de nuc in geanta