| ink0body a întrebat:

Cum as putea sa copiez windows 7 pe dvd ca am ancercat si nu ma lasa sa instalez windowsu

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

In primul rand iti trebuie un program care poate face chestia asta. apoi acel w7, este si el sub forma de imagine virtuala (.iso;.nrg;.cue etc). sunt 2 metode, instalezi un drive virtual, montezi imaginea, bagi dvd-ul in drive-ul fizic pe care-l ai si arzi imaginea cu "copy cd/dvd" optiune ce o are si windows-ul. sauuuu, iti instalezi respectivul program (nero; ashampoo etc), nemafiind nevoie sa instalezi nimic altceva si au meniuri tare diversificate, de unde iti poti alege ce sa faci cu imaginea respectiva, mai exact "copy image" direct pe drive-ul fizic (dvd-wr)...