| balu a întrebat:

cand vreau sa instalez windows xp sp3 dupa ce se formateaza imi apare asa: D/WINDOWS, asta inseamna ca se instaleaza windowsu in D si cum pot schimba, sa instalez windowsu in C, dau fundoi happy

2 răspunsuri:
| master_3159 a răspuns:

Salut! Cand dai butare dupa Cd/DvD si apesi ENTER ca sa porneasca setup d ela windows pentur instalare ai acolo unde formatezi partitiile, C: D: E: etc depinde de fiecare, si cand intalezi acolo formateaza C: si lasa-l selectat pe C: nu pe D: si poate merge! Succes si mult noroc!

Si un an nou fericit si plin de bucurii!

| Kido_2144 a răspuns:

Pai dupa ce faci partitiile alegi C-ul si dai ENTER si se va instala in C.