| barbyearefitsSe a întrebat:

Cum as putea sa cresc mai inalta? am 13 ani 1, 48inaltime ...nu prea beau lapte... dar nu stiu ce sport e mai recomandat pentru a creste mai repede handbalul sau baschetul? multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeeDee_1261 a răspuns:

Buna
Pai sportul care te ajut este inotul.Eu am 14 ani si sa stii ca inotul ma ajutath si sa ma dezvoltezi si sa ma inaltez.hee hee.Am facut inot 3 ani si ma ajutat foarte multhappy:*. Sper ca o sa te ajute si pe tine.winking:*

10 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Practica inot, baschet sau volei.Am 2 colege care practica volei, au 13 ani si au 1. 80. Ele practica voleiul de vreo 3-4 ani...

| VladRO a răspuns:

Eu sunt baiat, am 13 ani si am 1, 83, fa inot, si eu am facut inot acu 3 ani am facut vreo 5 luni big grin da' nu cred ca de aia m-am inaltat, pentru ca si mama are 1, 80 si tata 1, 90 happy

| lencikk a răspuns:

Cel mai bine este sa prctici inotul ...eu am 15 ani si il practic de 6 ani si am 1. 80(is fata) eu as vrea sa am inaltimea ta laughing...inotul te inalta 100% dar si basketul dealtfel...si am auzit ca daca sari mult te inalti...succes...te pwpik dolche kiss

| aysun a răspuns:

Baschet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si inotul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Practică înot în paralel cu handbal sau baschet.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

handbalul nu e asa de bun mai bun e inotul sau baschetul...
handbalul mai mult te ingrasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happy... Daca am 16ani ma mai pot inscrie la inot?big grin

| barbyearefitsSe explică:

....handball sau baschet?

| andreea_4540 a răspuns:

straight face cine a spus ca.handbalu` nu te inalta? oh go on orice sport.care tine de sarituri te ajuta. straight face tine si de parintii tai. de bunici.cat de inalti sunt.