| anonim_4396 a întrebat:

Cum aș putea să cuceresc o fată de clasa a cincea/ a șasea dacă eu sunt a opta? Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| weed420 a răspuns:

Fetelor le plac băieții mai mari, deci bagă-te în seamă cu ea când îi singură, când îi cu cineva și o vezi fă-i mici semne, dă-i mesaje (dacă o poți contactata în modul ăsta), mici cadouri (secrete, adică ea să nu știe că tu i le dai) și după când ști că-i acasă și ea se întreabă oare de la cine a primit micul cadou. tu dă-i mesaj (în cazul în care poți) dacă nu poți când o vezi spune-i că i-ai lăsat ceva special (locul) (data) și na mai bagi și tu ceva, după dacă poți scoate-o la un suc, mai vorbiți mai ieșiți, fă-o să se simtă bine, să simtă că doar pentru ea ai ochi și că nu ești player, gesturile mici sunt cele mai apreciate la fete (acum depinde și de fată), fi gentelman, caring, prezintă-te frumos, și dacă după toate astea și altele nu te vrea, las-o baltă, vei suferi după cât de mult ai iubit-o sau vei trece peste, toate astea și altele le faci și tu cu pași mici, că după crede că ești disperat, și fetelor nu le plac disperații (dar mai există și genul ăsta), acum eu cred că tu ști cum îi, trebuie măcar un pic să ști ce-i place, interesează-te de ea, află chestii. dar eu cred că va fi bine, sper.
succes happy

| SalutareMai a răspuns (pentru weed420):

Mulțumesc frumos! Abia aștept să văd rezultatele ^^.

| ionur a răspuns (pentru SalutareMai):

Te potolești pe dracu cine știe pe ce copii ai mai pus ochi pedofilul lasă copi sa învețe carte scârbă nu le lua tu copilăria ca nu-ți Găești o gagică.

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu un suc si o pizza.

| SalutareMai a răspuns (pentru darrio2007):

Mersi fain! Poate va merge, dar mai întâi să-mi iau placă grafică. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru SalutareMai):

Neaparat TGB DDR2.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La fel cum cucerești o colegă de clasă.

| SalutareMai a răspuns (pentru sadrian46):

Nu raționez cu nicio fată din clasă. Eu mai par și tocilar doar pentru că învăț și iau note bune, și nu aș vrea ca partenera să fie cicălită de anumiți miștocari ai clasei doar pentru că s-a combinat cu mine. :/

| sadrian46 a răspuns (pentru SalutareMai):

Nu aș vrea ca partenera să fie cicălită de anumiți miștocari ai clasei doar pentru că s-a combinat cu mine. Bine rău faci, preocupă-te de părerea lor, și o să rămâi singur cuc.

| SalutareMai a răspuns (pentru sadrian46):

Adevărat și asta, deci ar trebui să risc. Aia e, nu pot fii plăcut de oricine

| sadrian46 a răspuns (pentru SalutareMai):

Mai ales asta, să riști.

| ionur a răspuns:

Ești pedofil. Ce ai tu copii de clasa a6 și a5? Ești ditamai băiatul fă-ți gagică de la tine din clasa lasa copii pedofilule.

| SalutareMai a răspuns (pentru ionur):

Fetele de la mine din clasă și-au făcut părere negativă despre mine pentru umorul meu puțin mai morbid și pentru că sunt considerat "tocilar". Și cum mulți colegi de-ai mei se cunosc și cu celelalte clase de a 8-a și probabil de a 7-a nu am speranțe. Oricum, dacă chiar aș fi în stare să atrag fete mai de vârsta mea, nu aș mai fi pus această întrebare. laughing))

| ionur a răspuns (pentru SalutareMai):

Pai și doar ca niște fete te cred într-un fel adică tocilar sau ce crede ele despre tine asta nu însemna că ești cum spune ele sau alți tu ști cine ești cu adevărat de ce îți pasă la ce spune niște bicis? Da asta nu înseamnă că trebuie să fi și cu copii de clasa a6 sau a5 sunt niște copii

| SalutareMai a răspuns (pentru ionur):

Adevărat și cert este ceea ce spui dumneata, dar mi se pare că prin clasa a 7-a, fetele au mai multe pretenții/criterii la băieți, și nu cred că eu le-aș îndeplini. Dar poate sunt suficient de capabil să atrag una de a 6-a. La clasa a 5-a poate exagerez, dar totuși, zic că clasa a 6-a este destul de ok. Oricum fetele se dezvoltă emoționala mai devreme decât băieții și mă gândesc că vârsta mea de 14 ani ar putea fi un avantaj în această situație. Mulțumesc pentru motivație totuși!

| ionur a răspuns (pentru SalutareMai):

Lasă copii pedofilule du-te și Găsești o gagică pe seama ta dacă tor vrei sa ai gagică.

Și ia-ți și pastila de a doua zis sigur tu ai nevoie de asa ceva.

| SalutareMai a răspuns (pentru ionur):

Ok ok, mă potolesc.