| anonim_4396 a întrebat:

Ce schimbari as putea sa fac anul acesta?(am 12 ani si trec in clasa a sasea. anul acesta a fost doar de adaptare adica clasa a cincea ). Funda pentru cel mai detaliat si mai cumplet raspuns.

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Fă ce îți place.Caută ceva la care te pricepi și continuă să te perfecționezi, dar nu uita că trebuie să
faci și ce detești că ăsta-i sistemul.Acceptă ajutor oricând ți se oferă chiar dacă crezi că poți reuși singur(ă). Învață și distrează-te.De ce ar mai trebui alte schimbări?

| StalkerSoul a răspuns:

Sa inveti mai bine, sa fii mai prietenos.

| bbu2eugen a răspuns:

Incearca sa te dedici cu totul scolii.