| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa fac bani pe internet? De exemplu am un coleg la mine in liceu(prieten cu mine) care face bani din html..Alte metode care ar fi? Multumesc pentru ajutor!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu as faci foarte curioasa sa aud cati bani face colegul ala din html? Pentru ca nu se primeste nici cat sa-ti cumperi un pachet de biscuiti.
In afar de cativa centi pe luna, sau eventual $1-2 dolari, nu prea reusesti, dupa ce stai zeci de ore pe internet, si in final, ajungi sa platetsi administratia site-ului si alte chestii amdinistrative, ca nu mai ai de primit nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Face in jur de 17 milioane sau mai mult depinde de proiectele pe care le are de facut dar in medie cam 17 pe luna, si mi-a zis aratat cum lucreaza si i-am vazut si contul de paypal si chiar vine cu cate un milion la liceu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci baiatul este milionar? ma indoiesc!
Ma tot socheaza ideea ca ati ramas blocati acum ani buni cand s-au schimbat banii si nu puteti sa vorbiti de roni actuali.
Mai treziti-va la realitate, ca nu traiti in trecut, adaptati-va si voi valorii actuale!

Probabil baiatul este freelancer si face proiecte de acolo, ceea ce-ti rotunjeste veniturile, dar nu cred ca poate castiga atat de mult, mai ales ca este elev, inca merge la scoala si nu are timp sa lucreze atata.
Dar, daca esti capabil si vrei sa faci ce face el, roaga-l sa te introduca si pe tine, sa faci si tu proiecte ca el.
O alta metoda este sa iti faci singur cont pe freelancer si sa iti oferi serviciile acolo, sperand ca cineva te alege si-ti da de munca. Uite aici:
https://www.freelancer.com/? t=z&utm_expid=294858-522.aZtt_DDaSoqYDbJ7QOV26A.1

Atentie: acorda seriozitate maxima pe freelancer si vei fii tratat ca o persoana serioasa, castigand bani si reputatie bune.

| Betty12345678 a răspuns:

Sondaje.Stream.

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex si dupa ce te obisnuiesti, pe cont real - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com