| Elllliiii a întrebat:

Cum as putea sa fac sa ii atrag atentia? adica maine in discoteca. vreau sa il fac sa vinala mine sa vorbim, fundoi:*

7 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Fii atragatoare, nu-l baga in seama si asteapta, o sa vina el la tine. Nu trebuie sa faci nimic sa-i atragi antetia, pana la urma esti fata, nu?

| TheStory a răspuns:

Foloseste un magnet. Damn!

| SerafimHD a răspuns:

Imbraca-te cu ceva care sa il atraga si ai grija la limbajul trupului si la miscarile pe care le folosesti! ai grija! Bafta!

| TPU3455353576 a răspuns:

I spui buna ce faci sil inviti la dans

| AdrianaaaAdry a răspuns:

Pai,dupa parerea mea ar trebui sa te dai pe langa el.In sensul de a sta cu el si cu ceilalti la masa, de a dansa, etc.Atunci cu siguranta ii vei atrage atentia mai ales cand vei fii oriunde sar uita, deci stai tot mai aproape de el/ea.Bafta!

| Elllliiii explică (pentru AdrianaaaAdry):

Nu avem prieteni comunistraight face

| dkdkdk24dgdgdg a răspuns:

Eu cred ca tu ar trebui sa gasesti momentul, sa te apropii si sa il intrebi ceva, gen : de ce nu dansezi, sau de ce esti trist, sau cum ii merg cu : lucru, scoala, proiectul. Si de acolo dezvoltati.SUCCESE