| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa-i fac pe parintii mei sa ma lase intr-o excursie de 2 zile pe ceahlau?! Ei m-ar lasa, doar ca vine si prietenul meu si nu sunt de acord cu asta! Deja am platit un bilet pentru mine, vreau neaparat sa merg. insa as vrea sa nu i se faca rau mamei cand o voi suna de pe toaca si ii voi spune, ci sa fie ea de acord! excursia e peste 2 zile. tin sa precizez ca am media generala 10 iar in ultimele 2 saptamani am ajutat-o in fiecare zi pe mama! Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Boniboon a răspuns:

Nu ii spune ca vine si prietenul tau laughing

| DarkOne a răspuns:

Discurs: Mama cum poti fi atat de nepasatoare? Imi doresc sa ai mai multa incredere in mine si sa ma lasi in excursie. Am tot ce imi trebuie : note bune, etc., si mi-ar mai trebui si sprijinul tau. Pe cine iubesc eu si pe cine respect? Si degeaba? Ms mult (si te duci in camera si plangi) MERGE. rolling on the floorbig grinwinking

| bestman99 a răspuns:

Parerea mea sa spui ca DARKONE, dar fara sa plangi. Iar dupa Loo sa nu te iei pentru ca nu e bine sa minti! Oricum se va afla adevarul! big grin