| anonim_4396 a întrebat:

cum imi conving parintii sa ma lase intr-o excursie de 130 de lei (banii trebuiesc dati pana pe 1 aprilie)? Adica mai mult mama nu vrea sa ma lase pentru ca nu stie cu cine merg, ce mod de transport avem, si este foarte grijulie cand e vorba sa merg singur undeva mai ales ca ea a avut tulburari anxioase, si-a revenit cat de cat dar nah.
Cred ca ar mai fi si problema ca eu am consumat si foarte multi bani in ultimele doua saptamani, ce imi recomandati sa-mi maresc sansele de a ma lasa ai mei? Adica chiar vreau sa merg si as face aproape orice

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Normal ca e ingrijorata...da i toate detalile despre excursie poate se mai linisteste

1 răspuns:
| AndreiBox a răspuns:

E foarte simplu, fi mai econom cu banii, strage poate tu o parte, sau chiar toti. si pune-o in legatura cu un adult sau un prieten care are incredere in el, care sa mearga cu tine in excursie.