| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac un e-mail doar sa se termine cu.com si atat
adica cineva@exemplu.com
exista un site ceva

7 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Cam toate au.com. Yahoo, Gmail, Outlook, Hotmail etc. se termina cu.com. Daca vrri sa fie doar numele tau, poti sa cumperi un domeniu si vei avea un email personalizat. De exemplu, daca iti cumperi un domeniu cu numeprenume.com, poti sa iti fac un email contact@numeprenume.com...sau iricealtceva in locul cuvantului "contact".

| Violleta2022 a răspuns:

Il cumperi de pe GoDaddy

| MariannN20 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc de raspuns!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Simplu,
gmail.com si ai mai are se termia cu.com

vrei domeniu personalizat, il cumperi si iti faci mail.

| alexandru3107 a răspuns:

Nu ai cum sa iti faci un email care sa fie doar al tau. Email-urile care se termina cu.com sunt @gmail.com, @yahoo.com si altele.

| darrio2007 a răspuns (pentru alexandru3107):

Esti sigur de ce spui? Eu am da*****@yahoo. com. Ca foarte multi altii de pe lumea asta.

| alexandru3107 a răspuns (pentru darrio2007):

M-am referit la faptul ca nu poate sa isi creeze un email doar al sau. Email-urile oficiale sunt yahoo, gmail si multe altele.