| cosmin2sun a întrebat:

Cum as putea sa imi scot cronologia de la o pagina de pe Facebook? De pe profilul personal am reusit dar de pe pagina de Facebook nu stiu cum.Se poate putin ajutor? Multumesc. Funda

7 răspunsuri:
| Dreamer12345 a răspuns:

Nu se poatesad. E imposibil oricum deja toti utilizatorii facebook au inclusiv eu, e foarte enervant dar incearca sa te obisnuiesti nu ai ce facesad. Funda?

| cosmin2sun explică (pentru Dreamer12345):

Eu ma refer pentru pagina de internet de pe Facebook nu pentru profilul meu. Ma intelegi? daca ai si tu cronologia pe profilul tau de facebook iti zic cum sa o scoti. dar pentru pagina de internet de pe facebook ma interesa

| Dreamer12345 a răspuns:

Nici la de la poagina nu o poti scoate, stiu la ce te referi am si pagina si nu se poate scoate nicucum nici de pe pagina nici de pe profil

| cosmin2sun explică (pentru Dreamer12345):

Asa zici tu? big grin si daca eu iti arat ca se poate scoate de pe profil? ce zici? tongue

| Dreamer12345 a răspuns:

Da-mi add let.sdreamtogether pentru ca nu primesc mesaju si vb mai multe acolo