| HEROINAhero a întrebat:

Hei TPU,am nevoie de putin ajutor... stiti ca pe facebook este cronologia aceea cu Timeline,ei bine eu am aplicat-o, dar trebuia sa o scot si am pus alta aplicatie contra Timeline-ului si am incercat sa o pun inapoi si prietenii imi spun ca ei imi vad cronologia, dar eu nu o vad straight face si nu stiu ce sa fac, help me crying

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuia sa faci nimic. De timeline oricum nu poti scapa, acum tu iti vei vedea pagina in stil vechi, iar ceilalti, timeline-ul.

| premiere30 a răspuns:

Această aplicaţie care ai instalat-o este un "fake", adică nu poţi scăpa de TimeLine niciodată numai decât dacă cei de la FaceBook vor şterge TimeLine-ul... deci nu ai ce face, decât să te obişnuieşti cu TimeLine.