| Sabina2001 a întrebat:

Cum as putea sa intru in vorba cu un baiat? Nici macar nu ma cunoaste si eu il stiu doar din priviri.e atat de dragut.straight face dar ce fac?
Am incercat sa ma impiedic de el, dar nu am reusit si am incercat sa il intreb cat e ceasul/.dar asta e o replica veche.
Dau Funda! :* straight face

Răspuns Câştigător
| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Pai trimite cerere de prietenie pe fb, da-i like-uri, el o sa iti dea inapoi si intri pe el ca pretext : Multumesc de like-uri, dup urmatoarele intrebari etc.

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Ciupește-l pe facebook, dă-i like-uri, fă-l să te bage el în seamă.

| ℓαυяα a răspuns:

Vorbeste cu el pe facebook sau pe mess.

| Flaviia16 a răspuns:

Pe facebook cel mai simplu