| andreea_4577 a întrebat:

Cum as putea sa le spun parintilor mei ca am un prieten? sunt cu acest baiat de 2 luni si pana acum nu au aflat nimic de ellaughing.
Mai este totusi o mica problema:prietenul meu este mai mic decat mine cu 4 ani( eu am 18 ani si el 14 ani)dar in ciuda varstei ma inteleg foarte bine cu el si tin la el multlove struck
Nici el nu le-a spus parintilor lui de relatia noastra.
Noi stam pe aceeasi strada, parintii se cunosc intre eistraight facesi imi este putin teama de reactia lor.
Cum le-as putea spune despre relatia mea cu acest baiat? credeti ca vor avea ceva de obiectat prin faptul ca el este mai mic? si mai ales cum i-as putea convinge ca pe mine nu ma intereseaza ca el este mai mic ca mine?
Ps:credeti ca si parintii lui ar fi de acord cu relatia noastra?
astept sfaturi de la voilove struck, si fara raspunsuri in bataie de joc, va roglove struck

2 răspunsuri:
| AuDreY a răspuns:

Aveti grija ce faceti ca nu este chiar legala relatia voastra. El fiind minor.

| Wonderwall a răspuns:

Daca crezi ca parintii nu vor afla de asta pai mai astepta un pic.mai asteapta putin, stii cum sunt parintii, vor spune ca`l strici...