| kidduu a întrebat:

Deci.cum sa incep.eu sunt cu un baiat. da e dragut. dar dupa un timp de cand suntem imp pe mine nu ma mai atrage.si am vrut sa ma despart de el.si nu stiu cum sa fac.pentru ca el ma iubeste, si mi se face mila de el, dar uneori nu stiu.thinking ma enerveaza cu felul lui de a fi...si n`as vrea sa-l ranesc sau sa`si faca o parere proasta dsp mine...care ma poate ajuta?hee hee:d

2 răspunsuri:
| exya_5295 a răspuns:

Incearca sa il faci pe el sa se desparta de tine asa si tu scapi de el si nici el nu o sa sufere dupa tine cred big grin

| kidduu explică:

A.pai am incercat ceva de genu.da.nu stiu ori ca e cam prost.ori nu stiu.si ca sa nu mai zic imi place de alt baiat acumhee hee).si lui ii place de mine.dar totusi nu vreau sa ma priveasca baiatul cu care sunt acum uratstraight face