| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma distrez la maxim singur?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Singur nu știu cum ai putea să te distrezi, depinde ce îți place.
Poate ascultând muzică, uitându-te la serialul preferat.

| RAY a răspuns (pentru Andreeush):

Se refera ce sa faca cu dragonul lui

Răspuns utilizator avertizat
| Foame a răspuns:

Depinde ce inseamna maxim pentru tine acest termen find diferit pentru toti. Poate ai un joc/activitate care te pasioneaza si o faci din inima, in rest nu vad ce ai putea face.

Dar ca sa te distrezi la "maxim" ai nevoie de alti oameni deoarece se creaza enorm de multa energie cand sunt multi la un loc.Este o diferenta in a te uita la un concert la TV si a fi acolo langa scena alaturi de mi de oameni.
Experianta omului este maximizata doar atunci cand este impartasita cu ceilalti.De exemplu cand ai reusit ceva/s-a intamplat ceva te duci sa le zici si prietenilor/familiei si te simti mult mai bine.

| What01 a răspuns:

Asculta muzica, bea bere, fă
ce îți place.