| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma distrez vara asta? Tinand cont ca sunt singur si parintii sunt cam stricti

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inscriindu-te la un club sportiv, sa practici un sport!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să citești.
Să asculți muzică.
Să înveți o limbă străină online.
Să vizionezi filme online,
Să faci meditație zen, se găsesc tutoriale online.
Să studiezi dieta optimă și să aplici.
https://www.youtube.com/watch?v=NNqIVKrEJ20
Să studiezi online Qi Gong, Tai Ji Quan și să exersezi.
Să studiezi Biblia online.
Să citești romane online.
Să scrii amintiri din viața ta și să îți faci un blog și să le publici acolo.
Să asculți online iUmor,
Să faci exerciții de versificație, să alegi tu rimele și să scrii catrene. bune, proaste, aiurea pentru propria ta distracție.
Să îți faci planuri de viitor.
Să cauți pe Face Book prieteni și prietene noi.

| zookie333 a răspuns:

Nu vreau sa te influentez negativ, dar trece viata pe langa tine. Nu zic sa faci amu lucruri regretabile, dar nici sa fii sfant. Distreaza-te, fa lucruri la care vei rade peste ceva timp.