| RebbeeXd a întrebat:

Hello girls! [si nu numai].

Am si eu o intrebare, si va rog fara raspunsuri "la misto" pentru ca nu ma impresioneaza deloc.:]

Intrebarea suna cam asa: cum as putea sa ma imbrac in ultima zi de scoala? la premiere? As vrea ceva elegant dar sa nu iasa din tiparele bunului simt. Trec clasa a 7a, dar sunt foarte dezvoltata si inalta...

Multumesc si astept raspunsuri, poate si poze!

P. S: voi cu ce haine va imbracati in ultima zi de scoala?

Multumesc! Fundaaa:*

1 răspuns:
| Babbiiii a răspuns:

• Pai eu acum termin Generala tongue eu de exemplu am sa imi iau o rochita neagra cu o fundita rosie. eleganta. si nici nu iese din tiparele bunului simt :* eu zic sa incerci si tu la fel o rochita ar fi foarte potrivita, sau ia.ti o rochita dargutza cu o centura si v-a arata foarte okei. daca nu. un colant cu o camaşuţă mai lunga un pic si daca porti tocuri thinking nu stiu ia.ti si pantafi dar dupa cum preferi :* sper ca ti.am fost de ajutor big hug