| TheRock17 a întrebat:

Heiii.

Cum as putea sa ma imbrac pentru prima zi de scoala si cum as putea sa, mi fac parul, avand in vedere ca trec in cl. a6-a.

Multumesc!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

--> Eu ti-as recomanda sa-ti iei o rochie (daca esti fata), iar daca esti baiat sa mergi cu niste pantaloni/blugi si cu o camasa. happy

---> Daca esti fata, parul poti sa ti`l lasi desprins daca iti este lung, dar eu ti-as recomanda sa mergi la un coafor ca sa ti`l aranjeze putin! happy

---> Numai bine! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Lavii_3618 a răspuns:

Parul ti-l poti face cum vrei.de imbracat poti cu o pereche de blugi si o bluzita faina.sau un sacou cum se poarta acum. e alegerea ta :*

| swag a răspuns:

Imbraca-te cum vrei daca n-ai uniforma. ce zici de o fusta, o camasa si cravata? sau niste pantaloni colorati, un tricou si o vesta de blugi? parul poti sa ti-l lasi despletit si sa-i pui o simpla clamahappy succes!