| USAGirl a întrebat:

deci saptamana asta diriga ne-a citit celebra scrisoare a lui Tudor Chirila si ne-a dat tema sa-i facem un raspuns. Eu am ales doua compuneri care mi s-au parut cele mai bune si le-am pus pe blgul meu. uitati linkul: http://putin-cam-diferit.blogspot.com/2012/01/raspuns-pe ntru-scrisoarea-lui-tudor.html Daca ati putea sa va uitati pe scrisori si sa-mi ziceti ce credeti ar fi bine. si daca aveti si voi scrisori pentru el, mi'ar placea sa le citesc.

1 răspuns:
| GVA a răspuns:

Parerea mea, este ca sunt bune ambele, insa parca as opta pentru Scrisoare catre Tudor. Felicitari pentru compuneri.