| KeepCalmNHugMe a întrebat:

Cum as putea sa-mi planific timpul tinand cont de faptul ca o sa invat dupa-amiaza, iar eu nu pot invata decat seara, pe la 8 jumatate, 9?
Ma gandeam ca as putea sa scriu la materiile mai grele si sa invat seara, iar de dimineata sa fac ce e mai usor.

1 răspuns:
| Miza a răspuns:

Bună! Eu clasele 3-6 am fost de după-masă şi e chiar cool, poţi să dormi mai mult laughing. Uite cum era programul meu : Dimineaţa mă trezeam şi învăţam ce mi-a rămas de aseară. Dupa aia aveam orele, cînd ajungeam acasă făceam temele şi învăţam puţin. dacă mai rămînea ceva, lăsam pe dimineaţă. happy. temele şi învăţatul seara le terminam pînă la 8-8 jumate.:p

Baftă big grin