| YuNabi a întrebat:

Cum as putea sa o conving pe mama sa ma lase din noi sa ies în urma unui mic incident în care eu am fost iesita seara si nu i-am raspuns la telefon si ea s-a îngrijorat ff tare? Ca idee de asta nu ma mai lasă sa ies...

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai dovedit ca nu se poate avea incredere in tine, nu te mai intreba de ce nu te mai lasa mama afara, fiindca ai dat dovada ca esti iresponsabila, iar acum va trebuii sa treaca macar cateva luni bune, pana va re-capata incredere in tine, timp in care tu trebuie sa dovedesti ca esti foarte ascultatoare si faci numai ceea ce mama iti cere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îi zici că ii lași live location pe Whatsapp și așa știe mereu unde esti.