| PandaCrusher a întrebat:

Cum as putea sa scriu mai frumos?
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna,

Secretul de a scrie cel mai frumos si cel mai ordonat este atentia si exersarea. Exerseaza foarte mult sa scrii, incearca sa iti schimbi literele.

Eu am inteles ca te referi la scrisul care il ai. Cred ca am inteles bine.

Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cu mana si cu mare atentie.

| Zoet a răspuns:

Asta depinde de vointa ta.

| Yoana a răspuns:

Scrie mai mult nu stiu scrie si la scoala toate lectile si scrie incethappy si eu am problema astastraight face

| thedistroyer a răspuns:

Am si eu problema asta...si chiar e greu sa iti indrepti scrisul...

| hgfdsa a răspuns:

Tu scrii frumos dejano talking

| danutzZa_8776 a răspuns:

Fa fffff multe exercitii de scriere si straduieste-te cat mai mult! Daca ai vointa o sa reusesti.