| DoctorulIntrebarii a întrebat:

Cum as putea sa invat sa scriu mai frumos? Sau de la ce am inceput sa scriu mai urat?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

In timp ce scrii, aminteste-ti de primele clase, cand ai invatat caligrafia. Si incearca sa faci literele asa cum ai invatat atunci, chiar daca chestia asta iti va lua ceva mai mult timp.

| DoctorulIntrebarii explică (pentru sabin89):

Multumesc mult! Am sa incerc sa fac aceasta chestie :3 Funda

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cu cat vei inainta in scoala, cu atat vei scrie mai urat si mai neordonat.Nu este vina ta! Este vina programei scolare care va incarca prea mult si profesorii sunt obligati sa mearga intr-un anumit ritm.

| iSwag a răspuns:

In fiecare an imi zic : "Ba 'oaie, hai sa invatam sa scriem mai frumos". Primele 2 luni reusesc, dar toti profesorii mei dicteaza mai repede ca Eminem si dupa aceea uit. Daca nu poti intelege ce scrii asta te-ar putea ajuta http://adevarul.ro/......index.html

| DoctorulIntrebarii explică (pentru iSwag):

Stiu..si la mine dicteaza extrem de repede dar altele au mana formata si scriu foarte frumos sad

| DoctorulIntrebarii explică (pentru iSwag):

Si la mine dicteaza repede dar altele au mana formata si scriu foarte frumos :\

| DoctorulIntrebarii explică (pentru iSwag):

Si la mine dicteaza repede dar altele au mana formata si scriu foarte frumos.