| SecretKiss a întrebat:

Cum as putea sa slabesc 10 kilograme in 2 luni maxim? Daca stiti, bine, daca nu, tot bine.

1 răspuns:
| lunarwolf a răspuns:

Buna,draga mea.

Sa stii ca nu e bine cum gandesti. Daca slabesti atat de mult in atat de putin timp, risti sa faci complicatii grave! Nu e de joaca cu sanatatea ta! Daca mai astepti cateva luni, gen 5 in loc de 2, ce are?! E mai important sa iti distrugi viata decat sa ai rabdare?
Eu zic sa incepi prin a alterna o dieta echilibrata cu mult sport.
Trebuie sa mananci 1200 Kcal pe zi. E cam complicat,insa da roade! Nu ai voie sucuri acidulate,carne de pui cu pielita sau de porc cu grasime! De asemenea,trebuie sa mananci putin si des - ca tot vine vara,incearca sa tii o cura cu fructe si legume. Iti si detoxifiaza corpul, deci e bine si pentru sanatate, nu numai pentru silueta. happy

Bafta si ai grija de tine!happy