| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa sterg niste intrebari mai vechi de pe TPU? Multumesc:*:*

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Tu nu le poti sterge...
Utilizatorii nu pot face nimic decat sa intrebe, sa raspunda, sa trimita mesaje si sa vizualizeze profile. ei bine Adminii pot mai multe! Pur si simplu... vezi in dreapta sus ca scrie undeva cu albastru,, Contact''. si dai acolo click. si ii trimiti un mesaj Raluca`i. si o rogi sa iti stearga intrebarile respectiva.sau intri pe pagina de TPU a Raluca`i. adica este la fel ca a ta numai ca este a Raluca`i. ma refer la pagina fiecarui user. tu o cauti pe a Raluca`i si ii trimiti un mesaj.

| DiannaDi a răspuns:

Indiferent daca intrebarile sunt noi sau vechi, nu se pot sterge
happy