| Roxxxaaaa a întrebat:

Cum as putea scapa de coşuri? Nu vreau tratament ci ceva ce pot prepara acasa. ( vreau ceva ce ati incercat voi pe propia piele)

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am incercat zynerit, dar tu find la pubertate nu exista tratament

| GalwayGirl a răspuns:

Cu albus de ou batut!

| Biee19 a răspuns:

Hei...eu acum ceva luni aveam coșuri pe frunte, destul de multe. încerasem tot felul de creme dar nimic.
Până cand, dimineata și seara mă spalam pe față și apoi aplicam o cremă.
Mie, în mare parte mi-au disparut..acum depinde și de tenul tău.
Succes♡