| justfigo977 a întrebat:

Cum as putea scapa de timiditate? Aici astept un raspuns din partea unuia/uneia care a trecut prin aceasta stare.

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

E greu sa fii timid, oamenii incep sa te dea la o parte si incepi sa te intristezi. tot ce trebuie sa faci e sa intraznesti mai mult, sa ajungi in acel punct in care poti sa dezbati un subiect folosind mai multe cuvinte, dar sa fie si calumea, nu insirezi bazaconii pe acolo si incepi sa plictisesti lumea, incearca sa fie ceva, stiu si eu, sa mai faci o gluma sau alte alea. am si eu probleme de socializare, dar incep sa ma obisnuiesc sa vorbesc mai mult cu lumea. dar cateodata am capul gol cand vorbesc cu cineva si raman fara replica, asta e urat.

in fine, tu cati ani ai? ai o/un prieten/a cu care sa te intelegi bine, bine?

| justfigo977 explică (pentru horansgang):

18, da ..cu multi dar ma refer ca de la un timp am devenit timid si nu mai pot intra in discutii cu " necunoscuti "

1 răspuns: