| PDM2000 a întrebat:

Cum as putea slabi? ce as putea manca? da sa nu ingrasa
de cate ori pe zi?
si in afara de sport...

Răspuns Câştigător
| TifaLockheart a răspuns:

Am gasit o cura usoara http://www.infoslabire.ro/slabire/36/cura-de-slabit-cu-varza.html si chiar da rezultate (a folosito o prietena si a dat jos 5 kg intr-o saptamana)
Probabil o voi incepe si eu am 1.60 si 50kg si vreau sa ajung pe la 45 - 42 :)
Bafta si incearca sa o ti exact cum e fara a adauga altceva in plus :)

4 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Nu reusesti sa slabesti daca faci foameawinking
E logic ca trebuie sa faci si oleaca de sport
Cel mai mult trebuie sa mananci dimineata...si nu tot felul de ***`uri, daca mananci dimineata mai tarziou nu o sa-ti mai fie foame asa tare si peste 7 seara sa nu mananci delocwinking

| CrazyGirl2 a răspuns:

Daca vrei iti dau o dieta usoara fara sport. daca o vrei lasa msj...pup:*

| MasterGoldX a răspuns:

Ai putea sa mananci multe fructe si legume. poti sa tii vreo dieta. incearca ceaiurile sau cafeaua verde pentru slabit. exista si creme pentru slabit. mai sunt si fel de fel de aparate care apar la shopping si spun desigur ca's pentru slabit.

| AnonimNoName a răspuns:

La televizor se zice ca e bine sa mananci mult pepene rosu! laughing si cred ca merge...