| xAddeBăăăii a întrebat:

Cum as putea strange repede bani? As vrea ca intr-o luna sa fac in jur de 100 de lei. Vreau mult sa-mi iau... ceva big grin Curiosilor. Am 13 ani. Parintii nu mai imi dau bani de buzunar crying Funda

Răspuns Câştigător
| Edytza111 a răspuns:

1.daca te pricepi la fotbal poti sa joci la pariuri (un bilet costa cel putin 2 lei)(eu am luat acum 3 zile 270 lei dintr-un bilet) 2. poti sa ajuti pe cineva (sa speli o masina) 3.sa apelezi la matusi unchi etc (le ceri cate 10, 15 lei) funda?

1 răspuns:
| Dania19 a răspuns:

Hmm... nu cred ca ai putea, fara bani de buzubar, esti inca prea mic sa lucrezi adica sa imparti fluturase, nu cred ca ai sanse. numai daca nu le zici la ai tai ca vrei sa iti cumperi ceva si sa iti dea ei bani happy