| dedfgv a întrebat:

Cum asi putea sa scap de cosuri? din experienta proprieasi vrea...si nu vreau rasp de genu"mergi la dermatolog"ca am fost si degeaba, si nu numai la unu ci la vreo 3-4

5 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Buna!
Nu exista solutii permanente, de la ele iti vor trece cosurile o perioada doar.
Si eu aveam cosuri inainte, chiar oribile, imi era rusine sa mai ies pe strada, dar cu timpul au trecut si acum am un ten impecabil aproape.
bafta!

| kiky278 a răspuns:

Deci:1.Nu le stoarce deoarece pot sa lase urme! 2. E una le las sa treaca de la sine

| Ingerash a răspuns:

Eu am folosit batonul pentru tratarea petelor si cosurilor de la avon, si a functionat

| Giulia_4515 a răspuns:

Eu folosesc o soluţie şi mi se pare destul de eficientă. Se numeşte Zineryt, o găseşti în farmacii, nu e nici foarte scumpă(în jur de 35 de lei) şi se eliberează fără prescripţie medicală. Sper că te-am ajutat!:*happy

| franny a răspuns:

Zineryt sau Unt de Shea care iti si hidrateaza pielea si poate fi folosit pe intregul corp dar si pe fata.