| Iheartyou18 a întrebat:

Cum ati proceda daca un baiat, care stie ca tu il placi, te-ar intreba daca vreti sa fiti impreuna cu conditia sa te culci cu el inainte...Ce parere aveti despre acest tip de baieti?

Răspuns Câştigător
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Profitoriiiiiiiiiii! Nu o facee. nu merita, iti vor doar corpul, si nu va fi cu tine neverwinking sfatul meu este sa-i tragii una`n *** si sa-l dai dracuu` [ daca ti se intampla chestiia cu conditiaa.] bafta!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu imi plac genul asta de baieti

| Oana92 a răspuns:

Sunt buni, chiar foarte buni...de aruncat la gunoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu crezi ca o sa mai fiti impreuna dupa ce te culci cu el? Daca da, inseamna ca esti mult prea naivahappy.
Mi se pare ca e un nesimtit si profitor.
Daca ii faci pe plac, o sa te deteste dupa aceea si o sa dispara laughing
Stie ca il placi si crede ca poate face ce vrea din tine.
Arata-i ca nu.
Daca te culci cu el, vei ajunge de rasul lui si prietenilor.
E doar un mod de-al lui ca sa se dea mare cuceritor.happy
Sfatul meu este sa nu il mai bagi in seama! E un natarau! Eu as sta cat mai departe de astfel de baieti!

| Iheartyou18 explică (pentru anonim_4396):

Stiam ca nu vom fi impreuna dupa aceea...Ca doar s-a mai folosit si de alte fete ca sa isi atinga scopul...

| OchiiDinUmbra a răspuns:

I-as spune "ok sunt de acord".m-as duce spre el ca si cum as vrea sal sarut.las tine bine de umeri, iar cu toata forta genunchiului i-as trage cateva lovituri sub centura de sa cada pe jos. dupa i-as spune"tu crezi ca eu is curva ta?"

| CGF31 a răspuns:

Buna dydybizarre.
Acest gen de baiat de care ai dat tu este genul care santajeaza. Fi sigura ca dupa ce intretii relatii sexuale cu el, o sa te paraseasca si o sa ramai si singura cu folosita.
Nu am o parere foarte buna despre baietii astia si nici nu as aceepta asa ceva in viata mea.

| h4mh4m a răspuns:

Eu sunt baiat, si sa iti zic sincer si eu as profita de o fata sa ma culc cu ia din prima, daca ai place de mine si daca a tinut si s-a culcat dupa aia inseamna ca e un sclav pentru mine si face tot ce vreau eu, adica tot felul de nebuni sexuale, pe langa asta afara o tratez ca pe un sclav ca na doar s-a lasat si tot asa happy eu zic vezi-ti de viata si uita de el baieti sunt destui happy

| NuAmFostCuminte a răspuns:

Ori inainte, ori dupa si sa termine relatia dupa ce se foloseste de tine, tot aia e.