| Auarl a întrebat:

Cum ati proceda voi? Dansezi cu un baiat care e din cala 7 eu sunt a 9.Si el imi spune ca danseaza cu mine ca diriginta l-a pus si plus chiar de am cateva kilograme, ma vorbeste si pe la spate chiar si fata de mine.Eu am vorbit cu mama si o spus cum am spus si eu nu dansez (ultimul dans ca in clasa 9 plec)si ca nu eu nu oblig pe nimeni ca sa danseze cu mine si ma gandesc sa ii spun dirigintei, voi cum ati proceda?

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Ii spui dirigintei si pleci, nu lasi pe nimeni sa te barfeasca, succes!