| Ziiziii a întrebat:

Buna TPU.Deci am o mare problema.La noi uneori se orgnizeaza petreceri si desigur particip si eu.Si ultima petrecere a fost organizata acum 2 saptamana si m-am imprietenit cu o fata care cunostea un baiat.Acel baiat este mai timid dupa cum am observat doarece cu fata aceea ei se cun si el a vazut ca ma inteleg cu ea, el i-a spus la aceea fata ca el vrea sa danseze cu mine un dans, iar eu cum sunt mai timida, l-am refuzat, am spus ca nu dansez, si e, adv ca nu obisnuiam sa dansez in public doar uneori ca ma apuca pe mine dansatul(rar foarte rar) si era super la petrecere aveam muzica live tare de tot, in fine si i-am spus ca nu dansez si am vrut sa plec, iar ea m-a prins de mana si m-a impins catre acel baiat daca nu il prindeam cadeam si l-am imbratisat din greseala si eram luata prins surprindere nu stiam ce sa spun asa ca l-am salutat, si mi-a spus ca vrea sa facem cunostiinta si eu i-am spus ca ma mai gandesc.Si nu il mai pot scoate din minte, e un baiat cu care toate fetele ar vrea sa steie, si azi l-am intalnit in fata scolii in parc, el se uita lung la mine si eu la fel.nu-l pot scoate din cap orice fac la el ma gandesc, chiar si noaptea il visez... Ajutor!

Răspuns Câştigător
| micutsa19 a răspuns:

Pai ai zis ca se intelege cu prietena ta incearca sa iei legatura cu el prin intermediul ei

3 răspunsuri:
| micutsa19 a răspuns:

Pai ce sa spun i'ati inima in dinti si spune-i ce vrei de fapt[banuiesc ca vr sa fii cu el nu?] si timiditatea asta mai las'o deoparte pentru ca daca vei ramane asa nu vei avea de castigat nimeni nu spune sa te duci sa fc vrute si nevrute,dar trebuie sa ai macar putin tupeu,,,candva asa am fost si eu,dar acum cat de cat ma descurc,,, incearca sa stati de vorba pe acest subiect si daca va iesi cv at e ceea ce ti'ai dorit dar daca nu incerci,,, in viata mergem la risc,,,

succes!

| Ziiziii explică (pentru micutsa19):

Dar nu-l cunosc, stiu doar numele lui.Am auzit ca sta in comuna mea, dar l-am vazut 1 singura data pe-acolo.

| Ziiziii explică (pentru micutsa19):

Mda...dar cu ea ma intalneesc rar

| micutsa19 a răspuns (pentru Ziiziii):

Pai ai zis ca se intelege cu prietena ta incearca sa iei legatura cu el prin intermediul ei