| fashionaddict a întrebat:

Cum ati slabit?

Răspuns Câştigător
| cristina a răspuns:

Buna

Da...eu am slabit foarte mult cu ceva de la farmacia verde



e o pudra.se numeste siluet R plus. e minunat se bea cu ceai apa sau lapte...preferabil ceai de slabit pentru efecte magice. are gust de cacao e chiar bun.si eu am vrut sa slabesc dar fara sa depun mare efort.si am reusit in sfarsit. nici nu e scump e in jur de 12 lei dar e destul de mare e un borcan si ajunge destul.eu zic sa-l incerci. merita
fundita?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fara sucuri, fara prajeli, putina paine, fara dulciuri. Multa apa si fructe si legume la discretie. Seara cate un iaurt. Dimineta mancam foarte bine si la pranz ceva mai putin dar totusi mancam. Conteaza si sa faci miscare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cate putin din toate si mult exercitiu fizic

| Roxy a răspuns:

Pai am renuntat la suc si la dulciuri.adica mnoah eu mancam o ciocolata pe zi(ador ciocolata)
La dulciuri nu de tot ca imi mai facea maicamea prajitura cu fructe si imi trecea pofta aia nebuna de dulcelaughing
Si soprt...adica mnoah imi dublam antrenamentele...
De maine ma apuc iar de mers la salalaughing
Sunt cat o scorafa iarlaughing cum a tot plouat am stat in casa si am pus pe mine un pic...
Mananca tu normal si renunta la suc definitiv si la dulciuri (nu e o crima daca mai mananci o bucata de ciocolata odata la 3 zile)si fa ceva sport...alearga,danseaza,inoata,apucate de sala, aerobic(aici slabesti foarte mult)...
:*

Întrebări similare