| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati vrea sa arate iubitul / iubita voastra?

Dar cum sa gandeasca, cum sa fie conceputa psihic, ce trasaturi morale ati urmari la perechea voastra?

Funda pentru cel mai relevant raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Sa fie OM DE CARACTER, nu ma intereseaza aspectul fizic, prea putin ii dau importanta!
Nu ma intereseaza bani, lux, nu!
Vreau o iubire sincera!
Te pup!

5 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Ce conteaza cum arata, cand as stii ca are o inima mare si e onest, sincer, si respectuos.

| Karlitta a răspuns:

Hmmmm...Un bad boy jucat pe degete de minelaughing.Nu prea e posibil da asta e.As vrea pe cineva care sa ma iubeasca asa cum sunt.Pana la urma asta e cel mai important.Cand iubesti cu adevarat nu inseli, nu minti si totul e perfect.Si la fizic. Oare? Sa joc x si o pe burta lui normallaughing.Cu o freza smechera si cu tendinte mai rock.

| mykron a răspuns:

As vrea sa gandeasca la fel ca mine(sunt baiat) si sa aiba mai putine kilograme laughing))))))

Stiu ca e imposibil dar am zis-o...

| oanaa999 a răspuns:

As vrea pe cineva care sa ma iubeasca asa cum, sa nu fie copilaros(sunt eu) si totodata sa avem interese comune. As minti daca as spune ca conteaza doar sa ne iubim..nu mi-ar placea un baiat care sa aiba numai note de 3 si de 4:d