| l0rre a întrebat:

Cum au aparut oamenii negrii la culoare.cand prima oara au fost adam si eva.albi la culoare?

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La inceput, se presupune, primii oameni au fost negri.Si-au schimbat treptat culoarea migrand spre nord si luand contact cu o alta clima.

lolita
| lolita a răspuns:

Unde scrie ca Adam si Eva erau albi? nu am mai auzit asta pana acum.

| Bishop a răspuns:

S-au murdarit si nu s-au mai spalat de atunci, mulatrii s-au mai spalat, dar nu s-a luat definitivhee hee