| Dutuletu a întrebat:

Cum bag poele de pe LG l7 calculator? spunet-mi exact pasii va rooog!

1 răspuns:
| MarayaMăriuca a răspuns:

Daca e LG trebuie sa ai si un cablu de date si poti sa-l bagi in calculator si sa vezi toate documentele din telefon ca de pe un stick. Daca nu merge poti fie instala bluetooth pe calculator si sa le trimiti fie sa-ti instalezi Dropbox pe telefon care este un fel de stick virtual unde odata ce pui poze fiind conectat la internet, acele poze pot fi accesate de pe telefon, calculator, tableta. Daca nicio varianta de mai sus nu-ti folosesti poti cauta la un magazin de electronic un Card Reader (http://www.f64.ro/transcend-p6-card-reader-usb-2-0-m2-produo-microsd.html) Sper ca ti-am fost de ajutor :)