| SebastianMarin a întrebat:

Cum câștig o bătaie?
Vreau sfaturi, si răspunsuri serioase.
Dau si funda.?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin adoptatea unei strategii a carei tactica il va surprinde si nauci pe adversar/contracandidat. Si de asemenea prin multa tenacitate si perseverenta. De curaj nici nu mai amintesc fiindca se subintelege ca fara asa ceva NU poti castiga. Succes! big grin

| CdeMetal a răspuns:

Cutit sau pistol.

| asdf2kpower a răspuns:

Uită-te la noul sezon din Băieți de Oraș.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Flexin' on that ***

| Matteo1234 a răspuns:

Trebuie sa intelegi faptul ca in acea bataie vei incasa vreo cateva bucati dar poti compensa batandu-l pe individ, dar trebuie sa rezisti la durere si iti dau cateva zone unde poti sa lovesti sa-l termini repede, (Gat) un singur pumn in gat il poate lasa fara respiratie si el sa nu se mai concentreze la bataie cat timp tu poti sa-l pui la pamant, (piept) si acolo il poti lasa fara aer, (fata) mai exact, maxilar si ochi, daca il lovesti puternic in zona ochilor sau maxilarului il pui jos instant, nu mai zic ca daca il lovesti puternic la cap in general o sa ameteasca si cel mai probabil o sa cada singur, tine minte, doar il bati, nu il omori, cand vezi ca a cazut la pamant il lasi si pleci, succes

| timidul96 a răspuns:

O caștigi evitând-o

| Cinga27 a răspuns:

Te strâmbi și mârâi de îl sperii pe ala de vrei sa il bati